EIRO

بازدید مشتریان از یکی از خطوط تولید راه اندازی شده توسط کومیر ماشین

اخبار و اطلاعیه ها – ارگ جدید

این مودم‌ها در کشور تولید می‌شوند و تنها قطعاتی که برای تولید این محصول، از خارج … میراسماعیلی، خاطرنشان کرد: از سوی دیگر هشت ماه است که با یکی از اپراتورها … از جمله فرمانداری،هلال احمر و سایر نهادها و ارگان ها جمع آوری شده و در این راه خدا پسندانه از ….. تولید خودروهای شرکت کرمان موتور بازدید و خط تولید هیوندای اکسنت را افتتاح نمود.

نارضایتی ها از عملکرد خودروسازان همچنان ادامه دارد/ ماجرای راه …

نارضایتی ها از عملکرد خودروسازان همچنان ادامه دارد/ ماجرای راه اندازی خط … صد ها میلیون دلار سرمایه گذاری از طرف یک خودروساز در کشور های خارجی انجام شده است که حدودا … است یک طرف شرکت (او یک)، و ماشین سازی اراک و آذراب طرف های دیگر خواهند بود. … مقیمی ادامه داد: تولید خودروی دارای کسری قطعه یکی از معضلاتی بود که با آن مواجه بودیم و …

گروه صنعتی دمیرچی | ساخت ماشن آلات صنایع غذایی | خط …

گروه صنعتی دمیرچی با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید خطوط صنایع … اجرای اصول دقیق فنی توسط تیم مهندسی مجرب در زمینه‌های طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی از … یکی دیگر از خطوط فرآوری سیب زمینی، خط تولید چیپس همسان و یا Stackable … در ذیل مراحل تولید این محصول و ماشین آلات مورد استفاده در این خط آورده شده است:.

استخدام کارشناس حسابداری جهت یک گروه تولیدی در یزد |

استخدام یک گروه تولیدی در یزد یک شرکت معتبر و بزرگ تولیدی در یزد فعال در زمینه تجهیزات نیروگاهی و تجهیزات خطوط انتقال نفت و گاز با … است که تاکنون ارائه شده / بستن بودجه بر مبنای صادارت یک میلیون بشکه نفت در روز، غیرواقعی است؛ … پرداخت پول مارک ویلموتس توسط یک شرکت پتروشیمی ماهشهری !!

برچسب‌ها:, , ,

فروشگاه مارکت سنتر