EIRO

بانک ایران زمین همکاری موثری با فین تک ها دارد

بانک ایران زمین همکاری موثری با فین تک ها دارد – آپارات

عبدالمجید پورسعید، مدیر عامل بانک ایران زمین در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تیتر20 گفت: بانک ایران زمین با توجه به رویکرد اصلی خود در زمینه دستیابی …

راه گذر از شرایط کنونی، حمایت از … – پورتال بانک ایران زمین

مدیرعامل بانک ایران زمین، با بیان اهمیت حمایت از تولید داخلی گفت: نام گذاری سال 98 به عنوان … عقد تفاهم نامه همکاری مشترک بانک . … این مرکز سعی دارد با حمایت موثر از استارت‌آپ‌ها، فضایی برای اجرایی شدن ایده‌های نو را محقق کند. … بنیان و استارت آپ ها و فین تک ‌ها است که موجب حمایت از کسب و کارهای نوظهور خواهد شد.

آغاز همکاری با فین تک ها و استارتاپ ها در بانک ایران زمین

مدیر امور برنامه ریزی بانک ایران زمین اعلام کرد : همکاری با فین تک ها و … کار قرار داد که این مهم نقش موثری در فرآیند یادگیری در نیروهای انسانی این بانک داشت. … محوری در بانک ایران زمین در اولویت قرار دارد از این رو واحد ارتباط با مشتریان در شعب های …

سابین تجارت آریا: آماده همکاری با استارت آپ‌ها و فین‌تک‌ها هستیم

شرکت سابین تجارت آریا از جمله مجموعه‌هایی است که با سرمایه‌گذاری بانک ایران زمین قصد دارد … دارد که به وسیله این شرکت و مدیران آن می‌توانند ارزش افزوده موثری در … سابین تجارت آریا: آماده همکاری با استارت آپ‌ها و فین‌تک‌ها هستیم.

بانک ایران زمین همکاری موثری با فین تک ها دارد – ویدآرشیو

عبدالمجید پورسعید، مدیر عامل بانک ایران زمین در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تیتر20 گفت: بانک ایران زمین با توجه به رویکرد اصلی خود …

همکاری ایران و روسیه در توسعه ارزهای دیجیتال – پرداخت برتر

… شده در روسیه (RACIB) به منظور همکاری با ایران در خصوص تسهیل روابط بانکی، مالی و تبادلات … در روسیه قصد دارد به منظور تسهیل مبادلات مالی و تجاری به همکاری با ایران بپردازد … استفاده از ارزهای دیجیتال در مواجهه با تحریم ها … ایم، می تواند در ایران نیز مفید و موثر واقع شود تا مبادلات و روابط مالی و تجاری ایران که … اخبار فین تک.

همایش رایگان 10 درس فین‌تک برای بازار ایران – پنج‌شنبه ۵ …

بانک انصار نیز با تشکیل مرکز توسعه فناوری های مالی، همکاری و مشارکت با فین تک ها را در اولویت های خود قرار داده است و با این رویکرد تصمیم دارد کیفیت ارائه …

هدف «فناوری مالی»، افزایش کیفیت و دسترسی به خدمات …

وی گفت: در این زمینه دو نگرانی مهم برای سیاستگذار وجود دارد. … حکیمی خاطر نشان کرد: با همکاری بانک مرکزی و سایر نهادهای ذیربط سمت عرضه ارزهای … لازم به ذکر است فناوری مالی (فین تک ها) به مجموعه ای از نوآوری هایی اطلاق می شود که … تمامی حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

فین‌تک ها مصداق تحول در نظام بانکی هستند- اخبار اقتصادی …

معاون فناوری های نوین بانک مرکزی ظهور پدیده FinTechها را از جمله مصادیق و … ساختار شکن فین تک ها از مصادیق ایجاد تحول در صنعت بانکی هستند. … در جهت ارتقا، رضایت و انطباق با نیازهای مشتریان از دیگر موارد موثر در رشد و … ها) در تولید داده‌های بسیار بیشتر در دنیای امروزتإثیر دارد،تصریح …. بانک ایران زمین.

نگرانی از سرد شدن تب تند فین‌تک‌ها در گفت‌وگو با (…) …

هاشمی اقدم که در رزومه کاری خود مدیرعاملی شرکت کاشف بانک مرکزی، ریاست اداره مستقل … از نظر شما اکنون جریان فین‌تک در ایران چه جایگاهی دارد؟ … حس می‌کنم باید این همکاری در حوزه فین‌تک‌ها و دیگر عرصه‌های نوین شکل بگیرد. … در قوانین و مقررات، دومینویی ایجاد می‌کند که تعداد زیادی از این فین‌تک‌ها زمین می‌خورند.

برچسب‌ها:, , ,

فروشگاه مارکت سنتر