EIRO

ترک زمین داوران در بازی شهرداری ماهشهر پرسپولیس

‫ترک زمین داوران در بازی پرسپولیس شهرداری ماهشهر!‬‎ – YouTube

تیم داوری بازی پرسپولیس در آستانه پایان بازی زمین مسابقه را ترک کردند، پرسپولیسی ها هم ازونجایی که فکر میکردن بازی تموم شده کلا زمین …

ترک زمین داوران در بازی شهرداری ماهشهر پرسپولیس – آپارات

ترک زمین داوران در دقایق پایانی شهرداری ماهشهر و پرسپولیس.

اتفاق ویژه در دیدار پرسپولیس و ماهشهر :: ورزش سه

در حالی که کمک داور دوم دیدار دو تیم پرسپولیس و شهرداری ماهشهر از ناحیه … وقت های اضافه بالاجبار زمین را ترک کرد و داور چهارم به جای وی به میدان رفت. … سنگ به زمین و آسیب دیدگی کمک دوم باعث شد تا تغییراتی در بازی پدید بیاید.

ترک زمین داوران در دقایق پایانی شهرداری ماهشهر و پرسپولیس

2 پرسپولیس (یک چهارم نهایی) | جام حذفی 07:56 …

توقف بازی شهرداری ماهشهر – پرسپولیس با پرتاب اشیاء به …

دلیل توقف بازی پرتاب سنگ و اشیا به داخل زمین بود. از طرفی بازیکنان و همه نیمکت نشینان پرسپولیس به همراه داوران مسابقه زمین بازی را ترک …

کمک داور بازی پرسپولیس و شهرداری ماهشهر با بانداژ سر به …

آخرین دقیقه این دیدار پرتاب سنگ از سوی تماشاگران هوادار تیم شهرداری ماهشهر باعث شد تا بازی متوقف شود و دو تیم زمین مسابقه را ترک کنند.

سر کمک داور دیدار پرسپولیس – شهرداری ماهشهر شکست +عکس

در حالی که کمک داور دوم دیدار دو تیم پرسپولیس و شهرداری ماهشهر از ناحیه … دید در وقت های بالاجبار زمین را ترک کرد و داور چهارم به جای وی به میدان رفت. … سنگ به زمین و آسیب دیدگی کمک دوم باعث شد تا تغییراتی در بازی پدید بیاید.

ترک زمین داوران در دقایق پایانی شهرداری ماهشهر و پرسپولیس

ترک زمین داوران در دقایق پایانی شهرداری ماهشهر و پرسپولیس. دنیای ورزشی … کنفرانس مطبوعاتی مهدی پاشازاده پیش از بازی با پرسپولیس 04:30.

کمک داور بازی پرسپولیس و شهرداری ماهشهر با بانداژ سر به …

به گزارش … کالدرون با ناراحتی نشست خبری را ترک کرد …

اتفاق ویژه در دیدار پرسپولیس و شهرداری ماهشهر

در حالی که کمک داور دوم دیدار دو تیم پرسپولیس و شهرداری ماهشهر از ناحیه سر … دید در وقت های بالاجبار زمین را ترک کرد و داور چهارم به جای وی به میدان رفت. … کمک دوم موعود بنیادی فر شد داور وسط اقدام به قطع بازی کرد و پرسپولیسی ها …

کارشناسی داوری دیدار پرحاشیه پرسپولیس و شهرداری ماهشهر …

پیشکسوت داوری ایران معتقد است داور باید در آغاز سنگ‌پرانی هواداران شهرداری ماهشهر بازی را متوقف و نتیجه را به کمیته انضباطی واگذار می‌کرد.

برتری پرسپولیس برابر نماینده ماهشهر؛ شهرداری «قشقایی …

شهرداری ماهشهر نیز در این بازی با ترکیب علیرضا سلیمی، محسن ورزکار، … همین موضوع موجب شد تا داوران و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس راهی رختکن شوند. … را ترک کرده بودند ۲ تیم به زمین بازگشتند تا بازی را از سر بگیرند.

اتفاقات جنجالی در بازی پرسپولیس-شهرداری ماهشهر – رصد …

در آخرین دقایق بازی پرسپولیس و شهرداری ماهشهر، پرتاب سنگ به زمین باعث … هواداران منتسب به تیم شهرداری ماهشهر به سوی کمک داور بازی فرزاد بهرامی باعث … استادیوم را ترک کرده بودند، بازیکنان پرسپولیس به زمین برگشتند.

برتری سخت پرسپولیس مقابل شهرداری ماهشهر؛ شاگردان …

دیدار تیم‌های فوتبال شهرداری ماهشهر و پرسپولیس در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی با … و همه نیمکت‌نشینان پرسپولیس به همراه داوران مسابقه زمین بازی را ترک کردند.

بازی پرسپولیس و شهرداری ماهشهر نیمه تمام ماند/ سر کمک داور …

داور مسابقه شهرداری ماهشهر و پرسپولیس بازی را ناتمام گذاشت. … هم به سمت رختکن رفت و سایر بازیکنان پرسپولیس هم زمین بازی را ترک کردند.

حاشیه دیدار شهرداری ماهشهر و پرسپولیس| توقف بازی توسط …

داور مسابقه شهرداری ماهشهر و پرسپولیس بازی را ناتمام گذاشت. … گابریل کالدرون هم به سمت رختکن رفت و سایر بازیکنان پرسپولیس هم زمین بازی را ترک کردند.

حاشیه دیدار شهرداری ماهشهر و پرسپولیس/ توقف بازی توسط …

داور مسابقه شهرداری ماهشهر و پرسپولیس بازی را … رختکن رفت و سایر بازیکنان پرسپولیس هم زمین بازی را ترک کردند.

بازی پرسپولیس و شهرداری ماهشهر متوقف شد – روزنامه دنیای …

داور دیدار پرسپولیس و شهرداری ماهشهر بازی دو تیم را به علت خشونت هواداران … تماشاگران ماهشهری از ابتدای بازی اقدام به پرتاب اشیا و سنگ به زمین …

صعود پرسپولیس با شکست شهرداری ماهشهر در … – مردم نيوز

صعود پرسپولیس با شکست شهرداری ماهشهر در سنگ‌باران آبادان … مردم‌نيوز: در اولین بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس از ساعت … سنگ پرانی نقطه تاریک مسابقه و ترک زمین توسط داور

کمک داور بازی پرسپولیس و شهرداری ماهشهر با بانداژ سر به …

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب دیدار یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، پرسپولیس در ورزشگاه تختی آبادان مقابل شهرداری ماهشهر به …

توقف بازی شهرداری ماهشهر – پرسپولیس با پرتاب اشیاء به …

دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهرداری ماهشهر در دقایق پایانی متوقف شد. … به دلیل پرتاب سنگ و بطری آب به زمین مسابقه، با دستور داور بازی مسابقه … شد و بازیکنان پرسپولیس به همراه کادرفنی نیمکت را به مقصد رختکن ترک کردند.

ترک زمین داوران در دقایق پایانی شهرداری ماهشهر و پرسپولیس …

2 پرسپولیس (جام حذفی). 01:16 …

JamNews – توقف بازی پرسپولیس توسط داور به … – جام نیوز

داور مسابقه شهرداری ماهشهر و پرسپولیس بازی را ناتمام گذاشت. … هم به سمت رختکن رفت و سایر بازیکنان پرسپولیس هم زمین بازی را ترک کردند.

شهرداری ماهشه – نکس وان کلیپ

پرسپولیس … ترک زمین داوران در دقایق پایانی شهرداری ماهشهر و پرسپولیس 2:36 …

حاشیه دیدار شهرداری ماهشهر و پرسپولیس| توقف بازی توسط …

پرسپولیس نیوز: داور مسابقه شهرداری ماهشهر و پرسپولیس بازی را ناتمام … رختکن رفت و سایر بازیکنان پرسپولیس هم زمین بازی را ترک کردند.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر