EIRO

سرود لری زیبا درباره بسیج… مه میهام بسیج بوئم

سرود لری زیبا درباره بسیج… مه میهام بسیج بوئم – آپارات

کاری از گروه سرود امور تربیتی استاد عیسی سپهونی با هم خوانی دانش آموزان مجاهد آن ایام…

سرود لری زیبا درباره بسیج… مه میهام بسیج بوئم – ویدی سرا

سرود لری زیبا درباره بسیج… مه میهام بسیج بوئم 1. کاری از گروه سرود امور تربیتی استاد عیسی سپهونی با هم خوانی دانش آموزان مجاهد آن ایام… 1398/10/2 متفرقه.

آهنگ لری بختیاری – ویدیو سه

سنگر مجازی شهید عبدالله خسروی لرستان. 105 بازدید. سرود لری زیبا درباره بسیج… مه میهام بسیج بوئم. 04:42 · سرود لری زیبا درباره بسیج… مه میهام بسیج بوئم.

سرودهای دفاع مقدس – گنجینه صوتی تبیان

سرود «راهیان نور» کاری از «گروه سرود عاشقان ولایت یزد» شاعر: سید محمدصادق … این اثر زیبا که روز میلاد حضرت علی‌اکبر، در لانه‌ی جاسوسی رونمایی شد، به … آهنگ «نخل بی سر» با صدای «طاها کریمی» درباره دفاع مقدس (4:10) … مه میهام بسیج بوئم. یکی از زیباترین سرودهای لری در زمان دفاع مقدس صوت خش گیری شده ی، این سرود کاری …

اینم اس ام اس و حرفای عاشقانه که قولش رو داده بودم – حرفای دل ما

اینم اس ام اس و حرفای عاشقانه که قولش رو داده بودم …. اسمان را ستاره زيبا ميكند باغچه را گل عشق را محبت بيابان را چمن چشم را اشك و تو را عمل كردن دماغ زيبا ميكند.

کامنت دردناک یک دختر 26 ساله برای ظریف در فیس بوک+ …

سال 62 من 17 ساله بودم که از خونه فرار کردم و رفتم جبهه. ….. اونوقت تو این شزایط دانشجویای بسیجی ناتمه میدن به دکتر ظزیف که دستاورد مداکراتتون چی بود؟! علی …… نه نمیشه داداش، چون به قول اون گردشگر فرانسوی که درباره ایران گفته بود: 70 …. که برای آیندگانمان زندگی زیبایی صورت گیرد ما دهه 60 ها که سوختیم .

اولین لُرهای تاریخ چه کسانی بودند؟ – مشرق نیوز

کتاب «قوم لر» به معرفی تاریخچه، فرهنگ، هویت و مشاهیر قوم لر، از اقوام … واژه «لر» نامی است که برای اولین بار در قرن چهارم هجری بر ساکنان …. خود را بدست آورد و یکپارچه شود برای کوتاه کردن دست اجانب از مرز و بوم ….. مهلت ۳۰ روزه ترامپ برای فضولی تمام قد درباره ایران! … فیلم/ گل زیبای کاوه رضایی برای شارلوا …

این همه پیامک علیه قوم لر! – تابناک | TABNAK

دوستی می‌پرسید: «یه پیامک درباره لرها برات بخونم» و ما که لر بودیم … در خاطرات برخی از درباریان آن زمان هم اشاراتی به ترس از قوم لر هست. ….. شهریار تبریزی شعر زیبای الا تهرانیا سروده حتما برو دنبالش پیداکن بخون برات خوبه. … «تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم» ….. آیا در دفاع مقدس بسیجی های لر مزدور بودند؟

ماجرای فیلم ترسناک جنایت رقم خورده در بیمارستان قم چیست …

… و گسترش اقدامات اطلاعاتی با بسیج تمام توان و با تلاش‌های شبانه روزی … برخی درباره عملکرد پلیس انجام می‌دهند و جنبه انصاف را رعایت نمی‌کنند.

سرودها ،ها ترانه

و ﺳــروده ھﺎ. ﻣﻧﺗﺧﺑﯽ از ﺳرودھﺎ و. ﺗراﻧﮫ ھﺎى ﭘﯾﺷرو. ، ﻣﺣﻟﯽ و ﻣﺎﻧدﮔﺎر. ﺟﻣﻌﯽ از ﻓﻌﺎﻟﯾن ﮐﺎرﮔرى. )jafk( … ﺳﺮود اول ﻣﺎه ﻣﻪ ….. ﻟُﺮي. } ﺧﻴﻦِ ﻫﻔﺖ ﺗَﭙَﻪ اوﻣﺎ وِ ﺟﻮوش. /. ﻫﻢ دزﻓﻴﻞ اﻧﺪﻳﻤﺸﻚ و ﺷﻮش. /. ﻋﺮب و ﻟﺮ ﻓﺎرس ﭘﻴﺮ. و ﺟِﻮُن ﻛﺎرﮔﺮُ نِ …… دارم اﻣﻴﺪ آﻧﻜﻪ ﻓﺮدا، ﭘﺎك و زﻳﺒﺎ، ﺳﺮزﻧﺪ ﺧﻮرﺷﻴﺪ زﻧﺪﮔﻴﻬﺎ روﺷﻨﻲ ﺑﺨﺸﺪ اﻳﻦ ﺳﺮ زﻣﻴﻦ را …… ﻣﻨﺘﺸﺮ ﺷﺪه ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﻳﻚ ﻣﻘﺎﻟﻪ درﺑﺎره ي ﻛﻤﻮن ﭘﺎرﻳﺲ در ﻧﻘﻄﻪ ﺷﻤﺎره ي ….. ﻳﻪ ﺑﺴﻴﺠﻲ ﻛﻼچ ﺑﻪ دﺳﺖ ﺳﺮ ﻛﻮﭼﻪ ﻫﺎ.

کاظم کریمی؛ اصرارهای همسرم باعث شد تا خواننده شوم/ تنها به …

استان کهگیلویه و بویراحمد همچون سایر اقوام لر موسیقی خاص خودش را دارد که … از همایش ها و کلاس ها شرکت می کردم اما هنوز تا این مدت خوانندگی نکرده بودم. …. این دو عزیز بودم و در محضرشان اطلاعات خوبی درباره موسیقی محلی کسب … در زیر آهنگ زیبای ” ایران” با صدای کاظم کریمی و تنظیم استاد مجید درخشانی را بشنوید.

درآمدی برشناخت و بررسی گویش کُردی لکی در اقلیم … – شاهو خبر

باید اشاره داشت در برخی مناطق چون کوهدشت جمعیت های کُرد لک و قوم لر با هم در … در همه آنها را مشخص کند و با به کار گرفتن دانش خود در باره اصول عمومی تغییرات … دست آمد، که در آن چهار بند سرود به زبان کُردی سره و با خط پهلوی نوشته شده است. ….. که زبان کُردی لکی نقش و اهمیت فراوانی درتاریخ این مرز و بوم داشته است.

آقای (…) ای سلام – بولتن نیوز

۲۲:۰۸.

گنجور » فردوسی » شاهنامه » آغاز کتاب » بخش ۱ – آغاز کتاب

دوست گرامی جناب آقای حمید رضا گوهری نظر شما درباره بیت مذکور به نظر ….. جایی خوانده بودم که بیت اول اشاره به انسان داره و (صاحب جان و عقل) و در مصرع دوم این …… چند وقتی یک بار ” راستی زیبا بود! …… فردوسی شعری سروده و صحیح نیست لغات من درآوردی به جایش بگذاریم چون معنای …… مغز جوان ها=بسیجی ها یی مغزشون رو سپاه و …

چرا به ایران برگشتم؟ | کاتالاکسی

یکسال قبل که همین زمان ها به ایران برگشتم، ولی منتشرش نکرده بودم. … چه آن که در ابتدا به نظرات خوب یا بد، زشت یا زیبا، دلفریب یا بی جاذبه جلوه کند. …. من به هرکس که درباره رفتن می پرسد می گویم برای کوتاه مدت برو، مثلا یک دوره …… خودمونو گول نزنیم کسی رو میشناسم با اسم بسیج 3 تا کار داره اونم دولتی!

بسیج – ویدی لولو

سرود لری زیبا درباره بسیج… مه میهام بسیج بوئم. shahgoosh 0 بازدید. رونمایی از طرح ملی بسیجی زنجانی در جشنواره جهادگران علم و فناوری 01:35 …

زبان لری – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

زبان لُری یک زبان ایرانی غربی و جنوب غربی است که توسط مردم ساکن و کوچ‌نشین منطقه بزرگی در غرب و جنوب ایران، استان لرستان و جنوب ایلام، و حداقل از نیمه جنوبی …

سرود زیبا قرآنی – ویدی نوک

1398/10/1 مذهبی سرود بسیار زیبا کلیپ زیبا آهنگ زیبا آهنگ زیبا آهنگ زیبا آهنگ زیبا آهنگ زیبا آهنگ زیبا … سرود لری زیبا درباره بسیج …

فیلم: تلاوتی بسیار زیبا از استاد عبدالباسط – همراه با …

گوش دادن به موسیقی و موزیک ها که نوایی از سوی شیطان است باعث …

محمد سپاهیان – صدف بلاگ

هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * برگردی ای کاش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , محمد …. از وقتی پایم به بسیج دانشگاه باز شد،بیشتر می دیدمش.

جواب سوال های درس هایی از قران سال ۹۸ پنجشنبه ۱۴ آذر – صدف …

برگزاری کرسی تلاوت با تلاوت زیبای آقای کارشناس قران و عترت اداره شهرستان … طبق دستور فرماندهی محترم پایگاه بسیج شهید صادقی آذرخواران، برادر بسیجی آقای … دنیا خانه پر بلا و امتحان است و قریب چهل آیه از قران در باره گرفتاری انسان وارد شده و …. جواب سوال های درس هایی از قران سال ۹۸ پنجشنبه ۱۴ آذر · دانلود آهنگ لری پی چشمل …

برچسب‌ها:, , ,

فروشگاه مارکت سنتر