EIRO

قیمت گوجه‌فرنگی به ۹هزار تومان رسید

قیمت گوجه‌فرنگی به ۹هزار تومان رسید – برترین ها

رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از قیمت ۹۰۰۰ تومانی هر کیلو گوجه‌فرنگی در خرده‌فروشی‌ها خبر داد.

خبرگزاری 2000 | قیمت گوجه‌فرنگی به ۹هزار تومان رسید

قیمت گوجه‌فرنگی به ۹هزار تومان رسید. … رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از قیمت ۹۰۰۰ تومانی هر کیلو گوجه‌فرنگی در خرده‌فروشی‌ها خبر داد.

قیمت گوجه‌فرنگی به ۹هزار تومان رسید

خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از قیمت ۹۰۰۰ تومانی هر کیلو گوجه‌فرنگی در خرده‌فروشی‌ها خبر داد. اسدالله کارگر با بیان …

دست‌های پنهان گرانی گوجه فرنگی – شهروند آنلاین

قیمت گوجه فرنگی ایران در بازار پاکستان حدود ١٨٠ روپیه است که این رقم … بین ۶‌هزار و ۵۰۰ تا ‏٧‌هزار و ۶۰۰ تومان، لیموترش سنگی ۹‌هزار و ۸۰۰ تومان است‎.‎ … یافته است و همچنین نرخ هر کیلو گوجه ‏گیلاسی به ۴۰‌هزار تومان رسیده است. ‏

غوغای گرانی – رادیو مجاهد – مجاهدین خلق

سیب درختی از ۶۴۶۰ به ۱۰هزار تومان، پیاز از ۳۲۰۰ز به ۵هزار تومان و شکر از ۵۹۲۰تومان با ۶۰درصد افزایش به ۹هزار تومان در آذرماه رسید. … غذای محرومان بود با ۳۵درصد افزایش از ۳۷۳۰تومان به ۵۰۰۰رسید و قیمت گوجه‌فرنگی با افزایشی بیش …

قیمت گوجه فرنگی به کیلویی ۸۰۰ تومان رسید | اقتصاد بر خط

به گزارش اقتصاد برخط به نقل از مهر: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، با بیان اینکه قیمت گوجه ربی به کیلویی ۸۰۰ تومان رسیده است، از عدم …

قیمت عمده فروش انواع میوه و صیفی | تی نیوز

قیمت عمده فروش انواع میوه و تره بار در تهران اعلام شد؛ این قیمت‌ها ملاک نرخ گذاری در خرده فروشی‌های شهر تهران … قیمت گوجه فرنگی به ۹هزار تومان رسید.

قیمت گوجه فرنگی به ۱۰ هزار تومان رسید – انتخاب

با توجه به کاهش عرضه و افزایش قیمت گوجه‌فرنگی در میادین میوه و … که قیمت گوجه‌فرنگی درجه یک و دستچین به محدوده ۸ تا ۱۰ هزار تومان رسیده است.

افزایش 2 برابری قیمت گوجه فرنگی! – روزنامه دنیای اقتصاد

قیمت گوجه فرنگی تا قبل از آزادسازی صادرات به کیلویی ۲۰۰۰ تومان رسیده بود که شرکت‌های تولید رب، هر کیلو از این محصول را به قیمت ۱۵۰۰ تومان …

تورم منفی ده قلم کالا‌ی خوراکی در بازار | خبر خودرو

گوجه‌فرنگی در تیرماه با افت ۸/ ۲۰ درصدی روبه‌رو شده است. … در بین این ۲۴ کالای خوراکی، سومین کالا با بیشترین کاهش قیمتی مربوط به خیار است که … هر کیلو قند در تیرماه سال‌جاری به رقم ۸ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده و هر کیلو شکر نیز حدود ۶ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت‌گذاری شده است. … نماینده مجلس: نرخ دلار ۹هزار تومان است.

کاهش نرخ میوه در بازار | روزنامه صمت

کاهش قیمتی که اگرچه به نفع مصرف‌کننده بوده اما فعالیت را برای کشاورزان … قرمز ۸ تا ۱۳هزار، انگور بی‌دانه زرد ۵ تا ۹هزار، انگور عسگری ۵ تا ۷هزار، آلو شابلون ۴ تا ۸ هزار، … با این حال گوجه فرنگی با نرخ کیلویی هزار تومان، احجاف در حق تولید‌کننده است. … حال چطور است که نرخ برخی از این اقلام به هزار تومان رسیده است.

دردسر شوخی با ترامپ برای کمدین زن آمریکایی – تابناک – …

کاریکاتور تامل برانگیز جنگِ نان. زلزله پنج ریشتری بندرعباس را لرزاند جدیدترین قیمت دلار و یورو قیمت گوجه‌فرنگی به ۹هزار تومان رسید.

قیمت گوجه‌فرنگی هفته آینده کاهش می‌یابد – ایسنا

در حالیکه قیمت گوجه‌فرنگی در بازار به کیلویی ۷۰۰۰ تومان هم رسید، ولی با اعلام ممنوعیت صادرات آن و افزایش عرضه در بازار، قیمت آن روند کاهشی …

گوجه و پیاز در صدر گرانی‌‌های میدان تره‌بار – روزنامه گسترش …

گوجه‌فرنگی در آذر نسبت به آبان ۱۵.۹درصد افزایش نرخ داشت. … نرخ سیب درختی زرد ۳ نوع داریم که حدود کیلویی ۴هزار تومان تا ۹هزار تومان است که البته این … میزان آن در بازار به‌شدت کاهش یافت و نرخ آن تا مرز ۷هزار و ۵۰۰تومان هم رسید.

در برخی استان‌ها اتفاق افتاد: سیر نزولی قیمت مرغ و گوشت

در کردستان اما حداقل قیمت مرغ ۹هزار و ۷۵۰ تومان و حداکثر ۱۰هزار و ۲۵۰ تومان … و حداکثر به ۹۸۰۰ تومان و با میانگین کیلویی ۹۷۰۰ تومان رسیده است.

‫غوغای گرانی‬‎ – YouTube

شیخ شیاد گفته بود نمی‌گذاریم افزایش قیمت بنزین باعث گرانی کالاها شود. سخنگویش هم با قسم و آیه تلاش کرد ثابت کند قیمتها گران نمی‌شود.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر