EIRO

هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی هنرمندان!

هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی – خبرگزاری فارس

۱۲:۳۸ …

هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی … – قطره

سروش صحت، محمدرضا علیمردانی و پژمان بازغی که در برنامه «دورهمی» شبکه نسیم حضور پیدا کرده بودند، نظر خود را درب.

هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی … – …

سروش صحت، محمدرضا علیمردانی و پژمان بازغی که در برنامه «دورهمی» شبکه نسیم حضور پیدا کرده بودند، نظر خود را درباره مالیات هنرمندان بیان کردند.

هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی هنرمندان!

سروش صحت، محمدرضا علیمردانی و پژمان بازغی که در برنامه «دورهمی» شبکه نسیم حضور پیدا کرده بودند، نظر خود را درباره مالیات هنرمندان بیان کردند.

هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی … – …

هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی هنرمندان! | منبع: فارس | پویشگر: خبرپو.

هنرمندان در برنامه دورهمی : همه باید مالیات بدهند – آریا ویدئو

این …

هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی … – …

۱۹ ساعت قبل. منابع خبر. هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی …

خصومت مردم با سلبریتی ها؟ سوالی که پژمان بازغی و سروش …

ظاهر شد و در ویژه برنامه یلدایی خود میزبان سروش صحت، پژمان بازغی و محمدرضا علیمردانی بود. …. هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی هنرمندان!

خصومت مردم با سلبریتی ها؟ – افکار نیوز | خبر فارسی

طبق روال گذشته مهران مدیری با برنامه دورهمی به مدت سه شب چهارشنبه، پنج شنبه و …. هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی هنرمندان!

پایگاه خبری ریشه |

شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 115 قرار گرفته و هوای پایتخت برای گروه‌های حساس آلوده … هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی هنرمندان!

هنرمندان در برنامه دورهمی : همه باید مالیات بدهند – سی کلیپ

هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی : همه باید مالیات بدهند حتی هنرمندان هنرمندان در برنامه دورهمی : همه باید مالیات بدهند.

خصومت مردم با سلبریتی‌ها؟ سوالی که پژمان بازغی و سروش …

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا علیمردانی، پژمان بازغی و سروش صحت در ویژه برنامه یلدا «دورهمی» که … در یکی از پرسش‌هایی که در این برنامه مطرح شد، مهران مدیری علت خصومت … شما معتقدید که هنرمندان باید مالیات بدهند یا خیر؟» محمدرضا علیمردانی در پاسخ به سوال مدیری گفت: «به نظر من همه باید مالیات بدهند.

«دورهمی» مهران مدیری، شبی نیم میلیارد تومان با اسانس مردم‌داری …

صداوسیما توقع دارد همه ارکان کشور به این مجموعه که خود را نماینده کل ملت می‌داند پاسخگو باشند؛ اما خود حاضر به شفافیت نیست، طبیعی … یا حتی مبلغی بالاتر از آن به شکلی دیگر در اختیار سازندگان دورهمی قرار بگیرد. … در دور پیشین برنامه دورهمی این موضوع طرح شد که مهران مدیری برای هر …. دو زار هم شاید مالیات ندن؟

علت خشم مردم از سلبریتی‌ها / سوال مهران مدیری درباره مالیات …

ویژه برنامه دورهمی در شب یلدا به موضوع مالیات هنرمندان پرداخت بیشتر بخوانید، … نکته جالب ماجرا هم این است که او همواره و در همه این سالها محبوب بوده است! …. کاری که شبکه های دیگری که شاید روزی خانه مدیری بوده اند، نتوانستند انجام بدهند. … هرکس با ما نیست، علیه ماست حتی اگر سلبریتی باشد که همواره ابزار ماست!

معافیت مالیاتی بازیگران لغو شود قیام می‌کنم! – جهان نيوز

عامه مردم با معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها و هنرمندان به دلایل مختلف مخالفند. … ما متعادل بود می‌بایست ارزیابی می‌کردیم و می‌گفتیم این تعداد افراد مالیات بدهند. … کلیت سینما ورود کنیم و بگوییم همه اهالی فرهنگ و هنر باید مالیات بپردازند. … برای اهالی هنر وضع کنند از الان حداقل شش ماه تا یک سال برنامه ریزی نیاز است.

دسته: خبر وسط – ژورنال سینما

تهیه‌کننده “خط ویژه” و “عصر یخبندان” بیان کرد⇐دعواي ماليات هنرمندان، مضحك، … جامعه هنری باید از متمولین هنری مالیات گرفته و آن را صرف بهبود معیشتی هزاران هنرمندی … از متمولین، مالیات نمی‌گیرند و درعوض حتی بیمه بیکاری را از تنگدستان جامعه هنری … عطریانفر در مورد بازیگران کار می‌پرسد و ربیعی می‌گوید: «بازیگران همه کسانی …

نظر وزیر ارشاد درباره معافیت مالیاتی هنرمندان – مشرق نیوز

مهمانان «دورهمی» در شب یلدا چه کسانی هستند؟ … کاراندیش: وزیر ارشاد هم راضی نیست سلبریتی‌ها از دادن مالیات معاف شوند … این نیست که همه بازیگران دارای درآمد بالا باشند. … ما خوانندگان بسیاری داریم که حتی کنسرت هم برگزار نمی‌کنند. … یا هرجایی که درآمد بالایی داشته باشد باید مالیات بدهد، اما باید کارشناسی شود.

« دورهمی » میلیاردی در صدا و سیما / هر قسمت 350 میلیون تومان …

به گزارش مووی مگ به نقل از جهان نيوز، برنامه گفت‌وگومحور دورهمی با اجرای مهران مدیری … این مبلغ یا حتی مبلغی بالاتر از آن به شکلی دیگر در اختیار سازندگان دورهمی قرار بگیرد. … زیر یک‌میلیون تومان، باید قبل از دریافت دستمزد مالیات بپردازند، اقدام به عقد چنین … تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت مهران مدیری.

چرا مردم به معافیت مالیاتی هنرمندان حساس شدند؟

در حال حاضر چیزی در حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان معافیت مالیاتی در … با این همه مشخص است که این بند و بستها به گسترش فساد یاری … خود را بدهند و بعدا در تهیه نهاده‌های کشاورزی یا تسهیلات ارزان‌تر و حتی قیمت … باید توجه داشت عملا بیش از نیمی از معافیتهای مالیاتی نتیجه بده و بستان‌های پشت صحنه است و باید به …

کارشناس ایران اینترنشنال: شاه متوهم بود/ مجری شبکه: وقت …

کارشناس ایران اینترنشنال: شاه متوهم بود/ مجری شبکه: وقت برنامه تمام است! … هنرمندان حاضر در برنامه دورهمی: همه باید مالیات بدهند حتی هنرمندان!

گزارشی از پشت صحنه «دورهمی» مهران مدیری +عکس – آفتاب نیوز

تغییراتی که به تازگی در برنامه «دورهمی» مهران مدیری پیش آمد … حتی اگر در «دورهمی» اتفاق خوبی هم رخ بدهد، به هرحال با وجود تغییرات، موضع‌های … برنامه «دورهمی» مهران مدیری حاضر شدند و از نزدیک با برخی از هنرمندان این مجموعه به گفتگو نشستند. … ناصر نصیر با بیان اینکه باید متن‌های بهتری برای «دورهمی»‌ نوشته …

میزگرد «ایران» درباره بررسی حواشی حذف معافیت مالیاتی …

حتی در مباحث سیاسی و تحریم ها هم همین ها هر جا که نیازی به همراهی شان بود بدون … این معافیت با همه مشکلات و شرایطی که در مسیر استفاده از آن تاکنون وجود داشته و …. علی ترابی: آنچه ما امروز مدافع آن هستیم نه معافیت مالیاتی هنرمندان سرشناس …. که چرا اهالی فرهنگ و هنر مالیات نمی دهند و فعالان فلان شغل باید مالیات بدهند!

برچسب‌ها:,

فروشگاه مارکت سنتر