EIRO

کم سواد بدتر از بی سودا

چرا «منتقدان» بي سواد هستند؟! – روزنامه جوان

مشاوران پر سواد آقاي رئيس جمهور حتما مطلع هستند كه نقد بهترين عامل صيقل دادن به … اگر چه اين روزها باب شده است كه مخالفان و منتقدان خود را كم سواد يا بي سواد بناميم و …. تعداد زیادی از مردم توان استدلال ندارن دیگه از اون حرفا است اصولا استفاده از توده مردم به جای عموم مردم دیگه بدتر از اون یکی. …… چون سودا نخوندن فقط .

20 میلیون بیسواد مطلق و کم سواد در ایران؛ 3گروه بیشترین …

۲۰ میلیون بیسواد مطلق و کم سواد در ایران؛ ۳گروه بیشترین بازماندگان از … معلول و بد سرپرست و بی سرپرست بیشتر از چرخه تحصیل باز می‌مانند.

حدود 9 میلیون بی‌سواد مطلق در ایران وجود دارد

در گروه سنی 10 تا 49 سال بالغ بر دو میلیون و 700 هزار نفر بی سواد … سنی هشت میلیون و 800 هزار بی‌سواد مطلق و 11 میلیون کم‌سواد در کشور داریم.

۹ میلیون بی‌سواد مطلق و ۱۱ میلیون کم‌سواد در ایران | ایران | DW …

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی ایران در تازه‌ترین آماری که ارائه کرده گفته که در کشور ۱۱ میلیون کم‌سواد و حدود ۹ میلیون بی‌سواد مطلق وجود دارد.

ماجرای داوطلبانی که با رتبه 2 و 3 در کنکور قبول نشدند!

… شرایط بهتر نشده که داوطلبان می‌گویند به چند دلیل ‌بدتر شده و بسیاری …. سهمیه های بی سواد و کم سواد قبول میشوند و دانشمندان اینده پا در هوا !!! ….. سودا. ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۰۱:۱۱ ۲ ۰. آخه من میگم این فرزندان شهید و ایثارگر تموم نمیشن هیچوقت؟

سودا از نگاه طب سنتی – میگنا

از بین چهار خلط بلغم، خون، سودا و صفرا؛ سودا سنگین ترین خلط است و در واقع … 8) بی تحرکی جسمی (که درمانش روزه و مطالعه و کم خوری است) 9) بی …

فناوری که از گم شدن رانندگان جلوگیری می کند – تی نیوز

نسخه جدید بدتر از قبل شده است … عادت‌های بدی که عمر باتری گوشی شما را کم می‌کند … اسپیکر بلوتوثی شیائومی که شارژر بی سیم هم هست.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر