EIRO

گریه جهانبخش پس از گلزنی مقابل بورنموث

نظر شما درباره این عکس چیست؟/ گریه جهانبخش پس از گلزنی …

فیلم/ جهانبخش سرانجام برای برایتون گل زد؛ گریه ستاره ایرانی پس از گلزنی … بازگشت جهانبخش به ترکیب برایتون مقابل بورنموث+عکس

واکنش بلیچر ریپورت به گلزنی جهانبخش | رسانه بلیچر … – …

رسانه بلیچر ریپورت هم به گلزنی مهاجم ایرانی برایتون اشاره و واکنش او پس … جهانبخش موفق شد در دیدار برایتون مقابل بورنموث گلزنی کند و پس از دو سال … در ادامه تصویر جهانبخش و گریه او و دلداری هم تیمی های وی را به نمایش گذاشت.

برتری برایتون مقابل بورنموث با گلزنی جهانبخش – میزان | …

جهانبخش پس از تیموریان و دژاگه سومین بازیکن ایرانی گلزن در لیگ برتر … علیرضا جهانبخش موفق شد در دیدار برایتون مقابل بورنموث گلزنی کند و پس … در ادامه تصویر جهانبخش و گریه او و دلداری هم تیمی های وی را به نمایش گذاشت.

ثبت اولین گل جهانبخش برای برایتون؛ اشک‌های علیرضا پس …

ثبت اولین گل جهانبخش برای برایتون؛ اشک‌های علیرضا پس از گلزنی + ویدیو … امروز تیمش مقابل بورنموث در ترکیب اصلی قرار گرفت و در دقیقه ۳ هم گلزنی کرد. … ایران را هم از دست داد، پس از گلزنی در بازی امروز تیمش از شدت خوشحالی گریه کرد.

جهانبخش سریع‌ترین گل تاریخ برایتون در لیگ … – خبرآنلاین

… جهانبخش در دیدار امروز (شنبه) تیم برایتون مقابل بورنموث موفق شد در دقیقه سوم … گلی که مهاجم ایرانی برایتون به ثمر رساند، سریع‌ترین گل تاریخ این باشگاه در … گلی که در دقیقه 2 و 29 ثانیه وارد دروازه بورنموث بود. جهانبخش پس از 1047 دقیقه بازی در لیگ برتر انگلیس موفق به …. گریه جهانبخش پس از گلزنی …

جهانبخش پس از یک و نیم فصل بالاخره گل زد – خبرآنلاین

علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی تیم برایتون انگلستان موفق شد در دقایق ابتدایی بازی بورنموث گل‌زنی کند.

اولین گل جهانبخش در لیگ برتر جزیره مقابل بورنموث و …

جهانبخش سرانجام برای برایتون گل زد ⚽️گریه‌ ستاره ایرانی پس از گلزنی. اولین گل جهانبخش در لیگ برتر جزیره مقابل بورنموث 1:18 …

واکنش بلیچر ریپورت به گلزنی جهانبخش+ عکس – افکارنیوز

رسانه بلیچر ریپورت هم به گلزنی مهاجم ایرانی برایتون اشاره و واکنش او پس … جهانبخش موفق شد در دیدار برایتون مقابل بورنموث گلزنی کند و پس از دو سال … در ادامه تصویر جهانبخش و گریه او و دلداری هم‌تیمی‌های وی را به نمایش گذاشت.

اشک‌های علیرضا جهانبخش بعد از اولین گلش برای برایتون / …

علیرضا جهانبخش سرانجام پس از مدت ها در ترکیب تیمش به میدان رفت و توانست برای برایتون گلزنی کند. … لیگ برتر انگلیس، برایتون و بورنموث از ساعت 16 مقابل هم صف آرایی کردند. … گل اول برایتون به بورنموث توسط علیرضا جهانبخش / ویدیو … گلزنی جهانبخش گریه علیرضا جهانبخش برایتون انگلیس ویدیو ویدئو بورنموث …

لحظات احساسی گران‌ترین فوتبالیست ایران پس از اولین گل …

خبرآنلاین: امروز علیرضا جهانبخش پس از یک فصل و نیم بالاخره گل زد. … جهانبخش موفق شد در دقیقه 3 این بازی در دیدار مقابل بورنموث گلزنی کند.

جهانبخش سریع‌ترین گل تاریخ برایتون در لیگ … – دیارمیرزا

گریه جهانبخش پس از گلزنی … جهانبخش در دیدار امروز (شنبه) تیم برایتون مقابل بورنموث موفق شد در دقیقه … گلی که در دقیقه ۲ و ۲۹ ثانیه وارد دروازه بورنموث بود. جهانبخش پس از ۱۰۴۷ دقیقه بازی در لیگ برتر انگلیس موفق به گلزنی …

واکنش بلیچر ریپورت به گلزنی جهانبخش – ایران آنلاین

… بلیچر ریپورت هم به گلزنی مهاجم ایرانی برایتون اشاره و واکنش او پس از گلزنی … علیرضا جهانبخش موفق شد در دیدار برایتون مقابل بورنموث گلزنی کند و … در ادامه تصویر جهانبخش و گریه او و دلداری هم‌تیمی‌های وی را به نمایش گذاشت.

آخرین خبر | واکنش بلیچر ریپورت به گلزنی جهانبخش

علیرضا جهانبخش موفق شد در دیدار برایتون مقابل بورنموث گلزنی کند و پس از دو سال حضور در تیم برایتون پایش به گلزنی در لیگ برتر انگلیس باز شد. … در ادامه تصویر جهانبخش و گریه او و دلداری هم‌تیمی‌های وی را به نمایش گذاشت.

فیلم/ جهانبخش سرانجام برای برایتون گل زد؛ گریه … – خبربان

فیلم/ جهانبخش سرانجام برای برایتون گل زد؛ گریه ستاره ایرانی پس از … بعد از یک فصل و نیم توانست در دقیقه ۳ بازی مقابل بورنموث گلزنی کند.

واکنش بلیچر ریپورت به گلزنی جهانبخش | خبرگزاری فارس

رسانه بلیچر ریپورت هم به گلزنی مهاجم ایرانی برایتون اشاره و واکنش او پس … جهانبخش موفق شد در دیدار برایتون مقابل بورنموث گلزنی کند و پس از دو سال … در ادامه تصویر جهانبخش و گریه او و دلداری هم‌تیمی‌های وی را به نمایش گذاشت.

واکنش بلیچر ریپورت به گلزنی جهانبخش – مستقل آنلاین

علیرضا جهانبخش موفق شد در دیدار برایتون مقابل بورنموث گلزنی کند و پس از دو سال حضور در تیم برایتون پایش به گلزنی در لیگ برتر انگلیس باز شد. … در ادامه تصویر جهانبخش و گریه او و دلداری هم‌تیمی‌های وی را به نمایش گذاشت.

واکنش بلیچر ریپورت به گلزنی جهانبخش+ عکس – افکار نیوز

افکار نیوز. … جهانبخش موفق شد در دیدار برایتون مقابل بورنموث گلزنی کند و پس از دو سال حضور در تیم … در ادامه تصویر جهانبخش و گریه او و دلداری هم‌تیمی‌های وی را به نمایش گذاشت.

جهانبخش: از این بازی گلزنی‌ام را شروع کردم/ خیلی انتظار …

ستاره ایرانی باشگاه برایتون پس از گلزنی مقابل بورنموث گفت: خوشحالم که برای تیمم گلزنی کردم.

بغض علیرضا جهانبخش بعد از گلزنی برای برایتون ترکید …

جهانبخش پس از 521 روز، 155 دقيقه بازى و 27 بازى براى برايتون سرانجام موفق به گلزنى در ليگ برتر شد. … به گزارش طرفداری، بعد از گل جهانبخش به بورنموث این بازیکن ترجیح داد خوشحالی اش را با اشک و گریه نشان داد. گلی که به …. یه لحظه بیاین دوستان عملکرد علیرضا جهانبخش مقابل بورنموث;امیدوارکننده چهره …

نظر شما درباره این عکس چیست؟/ گریه جهانبخش پس از گلزنی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، امروز علیرضا جهانبخش پس از یک فصل و نیم بالاخره گل زد. … بود بعد از گلزنی به بورنموث بغض کرد و شادی پس از گل خود را این گونه انجام داد. …. پیروزی یک گله پرسپولیس مقابل نساجی در نیمه اول.

جهانبخش سرانجام برای برایتون گل زد؛ گریه‌ ستاره ایرانی …

جهانبخش سرانجام برای برایتون گل زد؛ گریه‌ ستاره ایرانی پس از گلزنی. 2. یا مهدی(عج) 11.6 هزار … حرکت عجیب میثم تیموری در مقابل پیکان · Joker.

ثبت اولین گل جهانبخش برای برایتون؛ اشک‌های علیرضا پس …

نکته جالب اینجاست که این اولین گل جهانبخش برای برایتون از زمان حضورش در این تیم است. … تیمش مقابل بورنموث در ترکیب اصلی قرار گرفت و در دقیقه ۳ هم گلزنی کرد. … را هم از دست داد، پس از گلزنی در بازی امروز تیمش از شدت خوشحالی گریه کرد.

اولین گل جهانبخش در لیگ برتر جزیره مقابل بورنموث

اولین گل جهانبخش در لیگ برتر جزیره مقابل بورنموث. … راهی دبی می شود · پس از استعفای ماجدی؛ سه عضو دیگر هم در آستانه برکناری از استقلال!

اولین گل لژیونر فوتبال ایران در انگلیس + فیلم – خبرچین

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا جهانبخش مهاجم ایرانی تیم فوتبال برایتون در دیدار امروز تیمش مقابل بورنموث موفق شد گل …

ثبت اولین گل جهانبخش برای برایتون؛ اشک‌های علیرضا پس …

… امروز تیمش مقابل بورنموث در ترکیب اصلی قرار گرفت و در دقیقه ۳ هم گلزنی کرد. … نکته جالب اینجاست که این اولین گل جهانبخش برای برایتون از زمان حضورش در این … را هم از دست داد، پس از گلزنی در بازی امروز تیمش از شدت خوشحالی گریه کرد.

لیگ انگلیس؛ پیروزی برایتون با حضور 90 دقیقه‌ای …

0 مقابل برنلی به پیروزی … دو تیم بورنموث و ساوتهمپتون در ورزشگاه وایتالیتی با تساوی بدون گل به …

اشک های علیرضا جهانبخش پس از نخستین گل لیگ برتری + …

به گزارش گروه ورزشی رکنا، در جریان هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلستان از دقایقی پیش 2 تیم برایتون و بورنموث در ورزشگاه …

ویدیو ورزش سه | خلاصه بازی آرسنال 1 – برایتون 1

غمگینم مثل پیرس ، اینم هویت و پرستیژ تیم چهارم لندن که از پس یه تیم ته جدولی بر نمیاد 🙂 … 16 میلیون پوند برای جهانبخشی که تو طول فصل نه گلی زده و نه پاس گلی داده. … برگرد همون هلند و دروازه خرونینخن رو باز کن و مقابل اکسلسیور پاس گل بده. … آرسنال با جامی که در لیگ اروپا میگیره این ذوق مرگ شدنه شمارو به گریه تبدیل …

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر