EIRO

گریه مادر شهید بر سر مزار فرزندش :(

گریه , مادر شهید , گریه های مادر شهید – آپارات

گریه مادر شهید بر سر مزار فرزندش 🙁 · وینا بانو. 53 بازدید … گریه عجیب مادر شهید بر مزار فرزندش … گریه های مادر شهید مدافع حرم مجید قربانخانی در هنگام دفن فرزندش.

مادر شهیدی که سر مزار پسرش نمی‌رود! + عکس – مشرق نیوز

کراپ‌شده. وقتی شماها می آیید، داغمان تازه می شود اما شما تسکینی هم …

حرف های گریه دارِ مادرِ شهید حججی + عکس – مشرق نیوز

کراپ‌شده. در دوره نوجوانی زمانی که … شهید فرزند چندم شماست و متولد چه سالی است؟ محسن بیست‌ویک تیر 1370 به دنیا …

کرامات شهدا – نردبام آسمان

اما سَرِ شهید دوم بر روی دامن این شهید بود، یعنی شهید نشسته سَرِ آن شهید دوم را به …. هر سال روز مادر که می شود خواب می بینم سیدمهدی روی سرم گلاب می پاشد، هدیه ای به من می … عاشق و شیفته روحانیت بود، زمانی که شهید دستغیب به شهادت رسید خیلی گریه می … هر هفته پنج شنبه ها بر سر مزارش می روم و هنگامی که قبرش را می شویم، ناگهان از دِل …

دفاع مقدس و شهدا – میثم مطیعی

مداحی فارسی و عربی به یاد شهید حاج عماد مغنیه … ای شهدا سر به سر، از غم تو خون جگر ….. باشه و هدفش فقط به گریه انداختن مردم نباشه که با مداحی آقای مطیعی آشنا شدم,و ممنون از شما به …… امیدوارم ظهور آقارو ببینیم و روضه ایی حاج میثم برای آقا بخونند 🙁 اللهم عجل …

نمونه هایی از غم ها و شادی های پیامبر(صلی الله علیه وآله)

فرمود: علی، فرزند ابوطالب کسی است که قرابت و خویشی و فضل او را می شناسی … گریه پیامبر(صلی الله علیه وآله) به هنگام دیدن جهیزیه دخترش فاطمه(علیها السلام) : ….. علی(علیه السلام) از جا برخاست و گفت: یا رسول الله، گویا منظور شما این شعر است:(1) … مادرم را زیارت کنم، سپس کنار قبر مادر رفت و آن را مرتب کرد و بر آن گریست.

5ماجرای باور نکردنی از غسالخانه بهشت زهرا – بولتن نیوز

از بین ناله های فرزندانش شنیدم که گویا این پیرمرد هر روزش را با … گریه کردم و برایم خیلی عجیب بود. … بیا همین الان بر و قطعه 24 سر مزا ر شهید “جهان آرا” و از خداوند به واسطه ایشان ….. اینکه کمی قابل تحمل تر باشد ثانیا پس از مرگ بستگان ما سر مزار انه حاضر ….. مادرم بعد از جراحي قلب وبعد از سه ماه بستري شدن در آي.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر