EIRO

گفت و گوی من با خدا وقتی که هیچ کی نیست باهاش حرف بزنم

خدا جونم می خوام باهات حرف بزنم

خدا جونم می خوام باهات حرف بزنم خدایا به اندازه بزرگیت دوستت دارم. … و وقتی که قطره از چشم عاشق چکید. خدا گفت : حالا تو بی نهایتی، زیرا که عکس من در اشــک … فرمود: لازم نیست ، روحش سالم است ،جسم هم که موقت است . … و سعادت حقیقی یاری ام کنی ، چرا که بدون تو هیچ ندارم و با تو از همگان بی نیازم . ….. گفتم که صبرم تا به کی؟

حرف‏های پنهان

حرف‏های پنهان. … مانندکودکي است که با چشمان معصوم اش به همه نگاه ميکند … وقتی دلت با من نیست ؛ …. سخته عاشق باشی ولی هیچکی ندونه … گفتگوی تلفنی یک کودک با خدا. الو…الو. … بلور اشکی که در چشمانش حلقه زده بود با فشار بغض شکست و برگونه اش غلطید و با همان بغض گفت: اصلا اگه نگی خدا باهام حرف بزنه گریه می کنم.

بهترین راه نزدیک شدن به خدا چیست | داداش رضا

داداش رضا هستم.میخوام در مورد نزدیک شدن به خدا باهاتون حرف بزنم. … وقتی هم که سنش به ۴۰ رسید باید بره از سگ مراقبت کنه! تا کم کم … در واقع امام علی میخواد به منو تو بفهمونه که نباید زیاد به حرف نفسمون گوش بدیم ! … تو پای به راه در نه و هیچ مپرس … اما بعضی ها هستن که میخوان نزدیک شدن به خدا رو تجربه کنن اما راهشو بلد نیست!

ಠ_ಠ درد دل کن

ایمانم نسبت به خدا… … چند وقتی با هم دوست بودیم و من از اون خیلی خوشم اومده بود و عاشق خصوصیات … همسرم از عشق نه سالگی ای که بهم داشت گفت و وقتی دیدم پاکه رفتم خواستگاریشعقد که … درضمن فكر ميكنم حسوده وقتي من پاس ميشم و اون ميفته تا يه هفته حرف نميزنه باهام. … بدبخت ميشي بدبخت هيچ كي مثل پسر عموت برات نيست.

دل نوشته ها – سمت خدا

و در نهایت باید بگم که اینکه با هیشکی از جنس مخالف حرف نمیزنی خیلی خوبه.

حرفهای تکان دهنده

وقتی. خودت بہ رویِ آن لبخند بزنی… عکس عاشقانه. شب از نگاه پنجره زل زده. به من که روی تخت … مــیــــگی مهـــــم نیستــــــــ امـــا در تنهــــایی همـــش بــــاهـــاش حـــرفـــ میـــزنـــی… … گفتیم با کی ؟؟ گفتند … تو همین فکر بودم که خدا زد پشتم و خندید و گفت : …. که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد.

خسته ام از تمام نداشته هایم….

درهیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالیکه گویی ایستاده بودم .. … نداشته ها و تنهایی های خیلی خیلی خیلی بزرگ ، فقط با خدا.

عشق

ﻭ ﺑﻌﺪ ﻛﻪ ﺧﻴﺎﻟﺶ ﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪ ﭼﻴﺰﻳﺖ ﻧﻴﺴﺖ ﻭ ﺑﺎﺯ ﺍﺯ ﺧﺴﺘﮕﻲ ﺑﻴﻬﻮﺵ ﻣﻴﺸﻪ ٠٠٠!! وقتی تو چیزایی که هیچ تخصصی نداری ازت نظر میخواد ٠٠٠!! … میخواست بازم باهاش حرف بزنم ·زدۍ؟ …. يه روز ديگه بهم گفتــــ : «مے‌خوام تا ابد باهات بمونم؛ آخه مے‌دونے؟ من اينجا … يه روز يه نامه نوشتــــ : «من قراره اينجا با اين دوستم تا ابد زندگے كنم. … و کــی گریــه هامان بنــد آمد.

آوای یک دل

کی میگه توو دنیا هیچی زوری نیس آخه؟ … دلم ميخواد همين الان برم بيرون و راه برم و داد بزنم و خالي شم و باد سرد سرحالم بياره … طوری و با لحنی باهام حرف زده بشه که در انتظارم نیست. … من همیشه وقتی دلم خیلی گرفته ست میام و از آوای دلم میگم. …. خدا ..خدا چه شکلیه ؟ و باز هر سه تا خندیدند آهو گفت این شکلی , دستاشو به دو طرفش باز کرد و …

دل خسته

⇦من مهم نیستم؟؟ ✍خب تو باعثی که نمیتونم فراموشش کنم… ⇦ تا کی؟ … به خشک اذان گوی زیر نیزه و خنجر سلام من … آروم و شمـُرבه حـَرف مـے زَنـَن . … בیگـہ هیـچ چیــزے و قـَبـول نـَבآرَن . … اینــآ هیـچ كـَسـے و بـہ ….. خدا تو شاهدی که چی گفت تو شاهدی که چجوری منو شکست …. دیگه وقتی گریه میکنم و باز یه گوشه ساکت نشستم بهم گیر نمیدن؛.

گزیده سخنان دکتر فرهنگ هلاکویی – انتشارات ما و شما

آدم های سالم با خودشان حرف می زنند (گفت و گوی درونی)، بدون صدا و نوع بهتر آن جلوی … خواستن فقط وقتی توانستن است که من حاضر باشم آن شرایط را بیافرینم. … در حالی که مهمترین هنر این است که ما بپذیریم که متوسط هستیم و خدا هم انسان متوسط را … امروز می‌دانیم و تردیدی در آن نیست که هرگز بچه یکی یا دو تا یا حتی چند تا هیچ مسئله …

دلم میخواد باخدا حرف بزنم ودرخواست کنم ازش – گروه …

میشه راهنماییم کنید چیکار کنم دلم میخواد باهاش حرف بزنم و بیشتر بهش نزدیک شم میخوام ازش همه چی بخوام … همیشه آماده شنیدن حرف بنده هاش هست ؛ برای اینکه باهاش حرف بزنی هیچ مانعی نذاشته هیچ …. من خودم وقتی که میخوام با خدا حرف بزنم اول از سپاسگزاری شروع میکنم برای تمام داشته … در ابتدا بگم خدا یک چیزی بیرون از شما نیست.

بیچاره دلم……

به خـــــدا قسم … بعضي آدم ها اصلا براي اين نيستند که براي تو باشند يا تو براي آن ها ! …. نمی‌شه برای همه ی آدما پیرهنت رو کنار بزنی و جای زخمت رو نشون بدی که …. چون این توفان چیزی نیست که از دوردست بیاید، یا چیزی که هیچ ارتباطی با تو نداشته باشد این … این حرف را فقط به تو میشود گفت تو می‌‌فهمی من… جوان مرده‌ام… خیلی‌ جوان

بچه هایی که دیر به حرف می افتند – مشاوره روانشناسی کودک فردا

با نزدیک شدن به ۲ سالگی ضمایر را می فهمد (من، مال من،…) … این بارو صحیحی نیست که دختران زودتر از پسران به حرف می افتند ولی یک سری از اختلالات … کی باید رفت دکتر؟ … پانزده ماهگی هیچ کلمه ای بر زبان نیارود، یا شما هنوز هم قادر نیستی که حتی یک کلمه از حرف های او …. محیط اش را غنی از تحریک و گفتگوی رو در رو با او کنید …

تاثیر عشق قدیمی روی ازدواج شما چیست؟ – آلامتو

سعی نکنید با نامزد یا همسر فعلی خود به همان رستوران یا پارکی که با محبوب …. رو خدا کسی روبخواید که بخوادتون دوره ی ما دوره ی عشق استطیری نیست با چشم …. کسی که قبلا رابطه اینجوری دلشته باشه ازدواج کنی گفت نه بهد اون روز باهام ….. اینجا بزنم من عاشق شدم وقتی نوزده سالم بود عاشق یکی که موهاش مشکی بود !!

گنجور » مولوی » مثنوی معنوی » دفتر اول » بخش ۱ – سر آغاز

از درون من نجست اسرار من … هر که این آتش ندارد نیست باد … همچو نی زهری و تریاقی کی دید … روزها گر رفت گو رو باک نیست … در نیابد حال پخته هیچ خام … با لب دمساز خود گر جفتمی ….. عظمت حق اورا بساحل رساند وگرنه تا وقتی که زنده ای که هرچه هم دست وپا بزنی بقعرآبها …… حرف و صوت و گفت را بر هم زنم تا که بی این هرسه با تو دم زنم.

اگر والدین به فرزندان ستم کنند فرزندان چطور برخورد کنند …

اگر پدر و …… از دست کار های مادرم خسته شدم ، اصلا نمیزاره باهاش حرف بزنم فقط کافیه با هاش …

پروردگارا…تو کمک کن…!!!

ترســــ از هیچ چیز ندارمــــ وقتیـــــ یقینـ دارم بیشتر از منـــ کسی دوستت نخـــــــواهد … این نیست که کسی باهات حرف نزنه! … یکی گفت و یکی نگفت، اونی که گفت تو بودی اونی که ” دوست دارم ” رو به هیچ کس جز تو …. وقتی با لبخند یکی ذوق زده و با گریه اش دلت میگیره فکر میکنی به تموم ارزوهات رسیدی فکر میکنی دیگه هیچی از خدا

32__کافه بزرگسالی__از تنهایی تا تنهایی – شنوتو

مجموعه صوتی 32__کافه بزرگسالی__از تنهایی تا تنهایی را با صدای محمدحسن اصنعی … چه آینده ی درخشانی در انتظارمه، واقعا کسی پیدا میشه که لیاقت منو داشته باشه؟ …. یهو با یکی آشنا میشیم که برای آشنا شدن باهاش هیچ دلیلی نداریم به جز اینکه …. می گفت مرغ شو، زور بزن تخم بگذاری، من ه ساده هم یه ساعت انقدر قدقدقدا می کردم و زور …

کنار آمدن با شکست عشقی(مشاوره شکست عشقی و ضربه …

مشاوره شکست عشقی برای کنار آمدن با غم و اندوه کسی که دوستش داریم و نمیتوانیم … کنار آمدن و پذیرفتن شکست عشقی برای دختران و پسران ساده نیست. … یک رابطه به افراد وارد شود زمانی است که یکی از طرفین رابطه بدون هیچ حرفی ناپدید می شود. …. «گذشته‌‏ها گذشته، بهتره که من او را فراموش کنم و زندگی جدیدی برای خودم شروع کنم.» …

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر